Futsal UP: Hétvégén a Final Fourért játszanak!

Az ETO Futsal U11, U13 és U15-ös utánpótlás csapatai az országos négyes döntőbe jutásért játszanak a győri Magvassy Sportcsarnokban rendezett Országos Területi Elődöntőkben.

Az elődöntők első két helyezettje jut majd tovább az országos futsal bajnokság Final Fourjába, ahol az ott lejátszott elődöntőkből lehet a döntőbe jutni, a nyertesek játszanak a bajnoki trófeáért, a vesztesek pedig a bronzéremért.

U11

Az ETO csapatai közül a legkisebbek két csapatot is indítottak a bajnokságban, mivel a klub az Alapszakaszban minsenki számára szeretett volna versenyhelyzetet teremteni. Az ETO Szabadhegyi gárdája nyerte a megyei döntőt, majd a két győri csapat a korábbi évekhez hasonlóan egyesült a Rájátszásra a két csapat, a legerősebb összeállításban nyerték meg a Regionális döntőt, amivel kvalifikálták magukat az Országos Futsal Utánpótlás Bajnokság Területi Elődöntőjébe. Nem lesz egyszerű a továbbjutásuk, mivel a Balatonalmádi SE, az UTE és a Mohácsi TE csapatai személyében komoly ellenfelek várnak a szombaton délelőtt az ETO-ra.

Országos Futsal Utánpótlás Bajnokság Területi Elődöntő U11 Menetrendje

U13

Küzdelmes, de eredményes utat járt be az U13 az elődöntőig, de az ETO Futsal U13 minden akadályt legyőzött eddig. Csapategységével és alázatos munkájának gyümölcsét learathatják szombat délután, amennyiben legyőzik és az első két hely valamelyikét megszerzik a Magvassy Sportcsarnokban. A riválisok a Veszprémi USE, a Lua Baja és a Faddi SE lesz.

Országos Futsal Utánpótlás Bajnokság Területi Elődöntő U13 Menetrendje

U15

Kétszer sikerült az elmúlt években a csúcsra jutnia az ETO U15-nek, több olyan játékos is szerepel soraikban, akik mindegyik korosztályban megnyerték az országos futsal bajnokságot. Céljuk csak is a Final Fourba jutás lehet, ebben a korosztályban elmondhatjuk, hogy címvédőhöz méltó játékkal, fölényes és magas szintű színvonalon futsaloztak, ezért a legnagyobb esélyesei a vasárnap kezdődő területi elődöntőnek.

Remélhetőleg sikerül alapvető céljuk az országos döntőbe jutás, amennyiben mérkőzésről mérkőzésre készülnek, teljes alázattal és a tőlük megszokott szinten tudnak majd játszani a Lua Baja, a Siófoki Bányász és a Pénzügyőr SE csapatai ellen.