Győzni mindenáron!

A rájátszás utolsó fordulójában az Árkád ETO-Airnergy mérkőzésen ma este eldől, az ETO vagy a DEAC fogja nyeri az női futsal Alsóházat és vele együtt a 2016/17-es bajnokság 6. helyét.

Megváltozott időpontban péntek 20:00 órakor lesz az Árkád ETO-Airnergy női futsal mérkőzés a Magvassy Sportcsarnokban! Az Alsóház megnyeréséért lépnek pályára a győri futsalos nők, amennyiben nyer az ETO megszerzi a bajnoki 6. helyezést!

Az Airnergy az Alsóház utolsó helyén végzett, így igazából csak az ETO számára van tétje a mai találkozónak.

Gyere, segíts a lányoknak és szurkoljuk ki a győzelmet! Csak az ETO! Hajrá Győr!

Győzelem nélkül lett érmes a Viktória

A szombathelyiek hazai pályán az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 3–1-re legyőzték kupadöntős csapatunkat a női NB I bronzcsatájának harmadik mérkőzésén. Ezzel 2–1-es összesítéssel megnyerte az egyik fél második sikeréig tartó párharcot, és megszerezte a harmadik helyet.

Újabb lépés a dobogó felé

Egygólos vendég előny után, Süle duplájával sikerült nyerünk a bronzcsata hazai mérkőzésén. A második félidőben hatalmas akarattal küzdő győri lányok ezzel újabb lehetőséget teremtettek maguknak, hogy jövő héten ismét pályára léphessenek a Szombathely otthonában! ETO FC Győr - Viktória FC 2-1 (0-1)

Arany a diákolimpián

Hétvégén a Fehér Miklós Akadémián tanuló gimnazista lányok a Diákolimpia Országos döntőjén vettek részt Szekszárdon. A szombati csoportmérkőzéseket szinte hibátlanul vette a csapat, mindössze csak a fővárosiaknak sikerült felülmúlni a győrieket. Vasárnap a helyosztók következtek, ahol a lányok már kapus nélkül küzdve egészen a döntőig meneteltek. A fináléban szintén a budapesti iskolával kellett megmérkőzni az aranyéremért. Ott már nem hibáztak labdarúgóink és könnyed 4:1-es sikert aratva újra a Fehér Miklós Gimnáziumhoz került a vándorserleg. Emellett egy különdíjat is hazahozhattunk, Süle Jánost, aki egyben az U18-as csapat vezetőedzője is – a legjobb felkészítőnek választották. Gratulálunk minden résztvevőnek!