FEJLESZTÉSI TORNÁN AZ U17-ES VÁLOGATOTT

Három győri futsalunk: Németh Milán, Tama Ádám és Szűcs Ádám is szerepel a magyar U17-es futsal válogatottban, a szlovéniában zajló Development Futsal Touron. Gratulálunk!

Amint azt korábban is írtuk, az UEFA Development (fejlesztési) tornákat rendez Európában az U17-es korosztályok számára. Ezzel szeretné felkészíteni a nemzeti korosztályos válogatottakat az elkövetkezendő hivatalos UEFA, FIFA bajnokságokra.
A mi fiaink a szlovéniában megrendezendő csoportba kerültek az ukrán, a szlovák és a hazai csapattal együtt.

Szlovénia – Magyarország 4:6 (3:3, 0:2)

Góllövők: 0:1 Szűcs (1.), 0:2 Kristof (8.), 0:3 Tama (31.), 1:3 Ruis (32.), 2:3 Debeljak (40.), 3:3 Rotar (40.),

A rendes játékidő döntetlent hozott, a hatmétereseknél azonban jobban céloztunk a vendéglátóknál.

Debeljak, illetve Tama, Szűcs, Moga

A második mérkőzésen szintén döntetlent játszottunk az ukránokkal, most azonban a hatméteresenél az ukránok voltak pontosabbak.

Ukrajna – Magyarország 6:5 (2:2, 2:1)

Ukrajna - Szlovákia 2:2 (2:1, 4:3)

Forrás: futsal-hungary.hu