Futsal: Hétfőn ETO-Hali rangadó!

Egy hónap szünet után nem akármilyen rangadóval folytatódik a Futsal Felsőház! Hétfőn 18:30 órai kezdettel a címvédésére készülő Rába ETO a Swietelsy Haladás VSE együttesét fogadja.

Az ETO a legutóbbi két fordulóban 9-3-ra verte a Veszprém csapatát, majd őrületes meccsen 4-4-es döntetlennel zárt a Dunaferr otthonában. A Haladás nem kezdte jól a Felsőházat, az Aramis simán nyert ellenük 8-4-ra, míg a Berettyó 5-2-re diadalmaskodott.

Pont ezért is néz rendkívül nehéz mérkőzés elé az ETO, a Halinak javítani kell, ha előrébb akarnak jutni a bajnoki tabellán. A Turzó Józseffel az Alapszakasz végén beindult szombathelyi gárda szép sikerekkel jutott az első hatba, ugyanakkor azonban megtorpant a Felsőház elején. A Hali biztosan alaposan felkészült a válogatott szünetben a címvédő ellen, de az ETO sem ült tétlenül eddigi babérjain, a fiatalokkal együtt készültek az itthon maradottak a bajnoki folytatásra. Nem is akárhogyan, a szlovák címvédő szoros első félidő után a hajrában győzték le a remekül helytálló Pinerola együttesét 4-1-re.

Vajon az ETO-nál sikerült-e a bajnoki pihenőben a Marcos Angulónak az idei bajnokságban remekül muzsikáló játékosokat feltüzelni ahhoz, hogy győzelemmel folytassák a Felsőház küzdelmeit? Vajon a válogatottakból visszatérőknek kipihenték-e az európai bajnoki selejtezőket? Hétfőn megtudhatjuk!

Mivel a Berettyóújfalu csak egy ponttal van lemaradva a győriektől, szükség van a jó folytatásra, igaz a két örökrivális még kétszer fog játszani egymás ellen, ami a bajnokág sorsát is valószínű el fogja dönteni.

Biztosak lehetünk benne, hogy óriási küzdelem lesz hétfőn a Magvassy Sportcsarnokban a bajnoki pontokért. Gyere el Te is az ETO-Hali rangadóra, szurkolj és bíztasd a fiúkat, segítsd a csapatot a céljuk elérésében!