Döntetlennel zárult a nyugati rangadó

0:0-ás félidőt követően Siklér Kinga révén a második játékrészben már korán vezetést szerzett a vendég együttes, amire a 60. percben Németh Lorettának sikerült válaszolnia. A lefújás előtt negyed órával a játékvezető kiállította a csereként beállt Sülét, így tíz emberrel nagyot küzdve 1 pontot szereztünk a Viktória ellen.

Győri ETO–Viktória FC 1-1 (0-0). Győr, 100 néző, női felsőházi labdarúgó-mérkőzés, 4. forduló, vezette: Bereczki.

Győri ETO: Kovács L. – Gődér, Fél P., Sárosi, Fleck – Kalmár (Dikanóva, 46.), Szőke, Fél A. (Süle, 63.), Németh L. – Öreg (Zemlényi, 85.), Dénes. Edző: Horváth Tamás István.

Viktória: Bíró – Hasrsányi, Tálosi (Kopcsándi, 8.), Balogh, Kun – Csidei, Fábián (Kiss Zs., 75.), Tóth A., Manhart – Siklér, Magyarics. Edző: Csordás Csaba.

gólszerzők: Németh L. (60.) ill. Siklér (52.)