Kezdődik a Felsőház! Gyere szurkolni!

Hétfőn a Veszprém elleni kezdi meg a bajnoki rájátszás felsőházas küzdelmeit a Rába ETO. A mérkőzés 18:30-kor a győri Magvassy Mihály Sportcsarnokban lesz, várjuk minden kedves szurkolónkat! Nagy mérkőzés lesz, számítunk mindenki támogatására!

A pénteki nap lejátszották a Beri-Dunaferr nyitómérkőzést, ahol a Berettyó az egész mérkőzésen végig domináns és 8-9 ziccert kihagyó Dunaferrt 1-0-ra győzte le nagy küzdelemben.

Minden eddiginél kiegyensúlyozottabb rájátszásra lehet számítani, az ETO hétfőn a Veszprém csapatával találkozik és várhatóan a Madarász János vezette Veszprém mindent megtesz azért, hogy megnehezítse a bajnok dolgát.

A két csapat két nagy meccset játszott már az Alapszakaszban, ki nem emlékszik az ominózus őszi találkozóra, amikor a vendégek kétgólos előnyét csak nehezen egyenlített ki az ETO. A hajrára ismét előnybe került a Veszprém Püspök találatával, amit Jaison egyenlített ki a 35. percre, majd a győzelmet Davide szerezte meg az utolsó percben.

A visszavágón hazai környezetben a 25. percig bírta a nyomást a Veszprém, az ETO ettől kezdve kihasználta lehetőségeit és 4-1-es sikerrel térhetett haza.

Az Alapszakasz utolsó fordulójában az ETO megszenvedett a győzelemért Szombathelyen, a Veszprém viszont az FTC elleni 4-3-as győzelemmel hangolt a Felsőházra.

Remélhetőleg minél többen nézik meg élőben az ETO-Veszprém összecsapást amely hétfőn 18:30-kor kezdődik a Magvassy Sportcsarnokban.

Marcos Angulo: Hétfőn elkezdjük a PlayOffs-ot. Nem szeretnénk meglepetést, minden edzésünkön nagyon intenzíven és mindent beleadva dolgoztunk. Mérkőzésről mérkőzésre készülünk, és győzni szeretnénk a Veszpém ellen. A Berettyó pénteken legyőzte a Dunaújvárost, ez is mutatja - nekem is ez a véleményem - hogy ebben az évben rendkívül kiegyenlített lesz a Rájátszás, mindegyik csapat meg akarja nyerni a következő meccsét. Úgy érzem a csapatunk összhangja tényleg rendben van, egymásért hajtunk és küzdünk, mint egy nagy család. Szeretném kérni a szurkolóinkat, csatlakozzanak és szurkoljanak értünk, mert a Rájátszásban mindig szükség van a segítségükre. Hajrá ETO!