Ingolstadti focitábor Győrben!

Az ETO Parkban június 19–23. között bajor focitábort rendez 2003 és 2010 között született fiúk és lányok számára a német elsőosztályú FC Ingolstadt 04 futballiskolája, az Audi Schanzer.

A német Bundesliga csapat FC Ingolstadt 04 fociiskolája által szervezett focitábor nagyon népszerű. Az idei a harmadik alkalom amikor az ötnapos nyári programnak az ETO FC Győr akadémiája ad otthont. A jelentkezők lehetnek kezdő, de akár igazolt labdarúgók is. A gyerekeknek délelőttől kora délutánig ígérnek professzionális edzéseket a szervezők, amelyeket a Bundesliga csapat edzői fognak tartani az FC Ingolstadt edzéstervei alapján.