Mérkőzés előzetes
HÍREK - [ Női foci ]
Mi fociztunk és nyertünk
2014.04.07. Hétfő

Magabiztos, fölényes győzelmet aratott a sereghajtó Teskánd otthonában U15-ös lány csapatunk. A női NB II-es együttesnek szabadnapja volt.

Finn győzelem az ETO Parkban

"Nem játszottunk alárendelt szerepet, a meccs egyes periódusaiban egyenlő partnerei voltunk a tavalyi Eb-n szereplő finneknek. Sajnos gyengén kezdtünk, nem tudtunk felvenni a vendégek által diktált ritumust, a játékrész felétől azonban kiegyenlítetté vált a meccs. Szünetben rendeztük a sorokat, ritmust váltottunk, és volt egy nagyon jó hősz percünk, amikor helyzetek voltak, és akár gólt is szerezhettünk volna. Sajnos egy szögletből az ellenfél talált be, és ez végleg eldöntötte a találkozót." Így értékelte Markó Edina, a magyar női labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya a győri VB-selejtezőt. A finn csapat 4-0-ra megnyerte a találkozt.

Ingyenjegyekkel a női válogatott meccsre
2014.04.05. Szombat

A télen kinevezett Markó Edina irányításával első térmérkőzését játssza női A-válogatottunk, az ellenfél a finn csapat lesz itt Győrben ETO Parkban. A mérkőzésre a belépés ingyenes, ugyanakkor jegy kell hozzá. Ezeket az ingyenes belépőket ma 13 óráig lehet megváltani az ETO Park Élményközpontban található ETO Shopban. A találkozó 15 órakor kezdődik. A találkozón a nyugati oldal alsó szektorai lesznek nyitva.

Élre urgott női csapatunk
2014.03.31. Hétfő

Válogatott játékosai nélkül is magabiztos győzelmet aratott Veszprémben a Győri ETO FC női csapata. A lányok ennek következtében megelőzték a zalaegerszegieket - igaz ehhez az is kellett, hogy a kék-fehérek szabadnaposak legyenek ezen a hétvégén. A kisebbek is nyertek, méghozzá hazai pályán a szombathelyiek ellen, ráadásul egyik csapatunk sem kapott gólt.

Női EB selejtező Győrben
2014.03.28. Péntek

Női A-válogatottunk április 5-én, szombaton Győrben világbajnoki selejtezőt játszik a finn válogatottal, majd öt nappal később Helsinkiben mérkőzik meg az északiakkal. Markó Edina szövetségi kapitány a kerethirdetés előtt összehívta a válogatott bő keretét, hogy felmérje, milyen formában várják az idei év első tétmeccseit a játékosok, kik azok, akik bekerülhetnek a finnek elleni együttesbe a már biztos kerettagok mellé. A két nap során két-két edzésen vettek részt a labdarúgók, a táborzárás után Markó Edina kihirdette a soros vb-selejtezőkre készülő keretet.

Női válogatottjaink Szocsiban

Öreg Cintia már az ötödik mérkőzésen lépett pályára a magyar női U19-es válogatott tagjaként Szocsiban, ahol 12 csapatos tornán vesz részt a nemzeti csapat. A mieink a rájátszásban egy győzelemmel és egy döntetlennel állnak, és még egy meccs jön majd Irán ellen. A győztes meccsen Mészár Krisztina állt a kapuban, akinek ez volt a második meccse, a szövetségi edző ugyanis a kapusokat meccs közben nem cserélni, az egyik hálóőr az egyik meccsen véd, a következőn meg a másik. Ha marad ez a rotáció, akkor a zármérkőzés is az ETO kapusáé lesz majd.

Győzelem a női bajnokság rajtján
2014.03.25. Kedd

Fölényes győzelemmel indult a tavaszi szezon lány csapatunk számára. Az NB II nyugati csoportjában a mieink Veszprémben győztek. A siker értékét növeli, hogy az őszi 3 gólos győzelem után most tíz találat is volt a két cspat között, ráadásul úgy, hogy az ETO-ból a válogatott edzőtábora miatt Mészár Krisztina és Öreg Cintia kihagyta a mérkőuést, hiszen ők most is Szocsiban vannak. A bajnokságban egyébként a Ferencváros U19-es csapatának visszalépése miatt csak 7 forduló vár a csapatokra, a bajnoki címért ETO - Zalaegerszeg versenyfutás lesz, a két éllovas május negyedikén csap össze Győrben. Ha mindkét fél hozza a papírforma eredményeket, akkor ennek a derbinek a győztese juthat fel az NB I-be jövőre.

Az olimpia helyszínén Mészár és Öreg
2014.03.19. Szerda

A tavaly őszi Eb-selejtező után megújult a női U19-es korosztály kerete, az 1996-os születésű játékosok mellé beléptek az egy évvel fiatalabb futballisták is a válogatottba. Turtóczki Sándor szövetségi edző két edzőtáborozást már tartott idén együttesének, míg az első nemzetközi megmérettetésekre a következő napokban kerül sor. A csapat kedden délután utazott el az oroszországi Szocsiba, ahol egy 12 csapatos tornán vesz részt. Az első csoportmérkőzést csütörtökön, az Egyesült Államok válogatottjával játssza csapatunk, két nappal később Törökországgal mérjük össze tudásunkat, majd egy orosz regionális együttes lesz az ellenfél, ezt követően pedig a helyosztók következnek. A keretbe csapatunkból két játékos kapott meghívást: Mészár Krisztina és Öreg Cintia.

Süle Dóra az U17-es válogatottban
2014.03.17. Hétfő

U17-es válogatottunk tavaly remekül szerepelt az Európa-bajnoki selejtező sorozatban, csoportelsőként jutott az elitkörbe, ahol egy bravúrt is végrehajtott, legyőzte az Eb-döntőbe jutó skótokat. A korosztályváltás után a tavalyi keret fele "kiöregedett", a válogatott a helyükre érkezett új játékosokkal kiegészülve az elmúlt hetekben két alkalommal is összetartáson vett részt, míg az együttes első nemzetközi megmérettetéseire a héten kerül sor. Az ellenfél kedden és csütörtökön a lengyel válogatott lesz, a vendégek erejéről sokat elmond, hogy előző korosztályuk 2013-ban Európa-bajnoki aranyérmet szerzett. A két ország női utánpótlása közt jelenleg még óriási a különbség a vendégek javára: Lengyelországban már több női labdarúgó-akadémia is működik, az igazolt játékosok száma pedig közelít a 250 ezerhez, miközben Magyarországon egyelőre néhány ezer regisztrált női játékost tartunk nyilván. A lengyelek ellen két mérkőzést játszik a korosztályos válogatott: mindkettőt Telkiben rendezik, kedden 14 órakor, csütörtökön 11 órakor. Az ETO csapatából Süle Dóra léphet pályára.

Újabb trófea a női csapatnak
2014.03.03. Hétfő

Sikeresen vívta meg női csapatunk a Landorhegyi Leány Teremlabdarúgó Tornát. A 2000. január 1. után született lányok tizenüt perces meccseket vívtak egymással, 4+1-es felállással. Az oldalt palánkos zalaegerszegi teremben remekül ment a játék a mieinknek, hiszen kapott gól nélkül, veretlenül nyerték meg a tornát úgy, hogy Bódai Viki révén a gólkirályi címet is sikerült besöpörni.

Taroltak a lányok Sopronban
2014.02.25. Kedd

Törvényszerű, ha egy csapat egy felkészülési tornáról nemcsak az aranyérmet hozza el, hanem a három különdíj egyikét. Az már kevésbé gyakori, hogy két különdíjat is bezsebelnek a játékosok, de hát van ilyen. Ami viszont meglehetősen ritka, hogy az összes egyéni cím is a kupagyőzteshez kerül - márpedig U15-ös csapatunk ezt a lehetetlennek tűnő küldetést is teljesítette. A gólkirályi címet 5 találattal Bódai Viktória szerezte meg, míg a legjobb kapusnak Varga Kamillát, a legjobb mezőnyjátékosnak Erdész Fannit választották Süle János együtteséből. A mieink egyébként a házigazdát 5-0-ra győzték le, a szombathelyi Viktóriát 3-1-re verték, míg a győri DAC csapatával 1-1-es döntetlenre végeztek.

Németh L. a válogatott összetartáson
2014.02.20. Csütörtök

Kedden megtartotta első összetartását Markó Edina szövetségi kapitány irányításával a női A-válogatott. Az egynapos programra Markó Edina a válogatottnál szóba jöhető összes itthon játszó futballistát meghívta, míg a légiósok nagyobb része a későbbiekben kapcsolódik be a közös felkészülésbe. A meghívott játékosok a nap során - több csoportban - különféle felméréseken vettek részt, ezek eredményeit a következő napokban értékeli ki a szakmai stáb. A 38 játékos egyike volt az ETO labdarúgója, Németh Loretta. A tavalyi NB II-es gólkirálynő ebben a szezonban kölcsönjátékosként már az NB I-ben, Szombathelyen játszik.

Teremtornát nyert női csapatunk
2014.01.30. Csütörtök

Hat NB II-es csapat részvételével teremtornát rendeztek a hétvégén Zalaegerszegen. A mieinknek remekül sikerültek a mérkőzések, hiszen az öt meccsből négyet megnyertek, így övék lett a végső győzelem is. Az egyik különdíjat is hazahozta a csapat, a legjobb mezőnyjátékosnak ugyanis András Franciskát választották.

Négy magyar gól az ETO Stadionban
2013.11.25. Hétfő

"Akár nagyobb különbséggel is megnyerhettük volna ezt a meccset, hiszen nagyon jól kezdtünk, birtokoltuk a labdát, a mi akaratunk érvényesült a pályán. Úgy éreztem, hogy csak idő kérdése, mikor szerzünk vezetést, de a sok kihagyott helyzet visszaütött, érvényesült a futball egyik törvényszerűsége, az ellenfél az első lehetőségéből, egy kontra végén vezetést szerzett. A gól megfogta a csapatot, ezért örültem a szünetnek, mert így volt időnk rendezni a sorokat, változtatni a taktikán és cserével frissíteni az együttesen. Egy pillanatig sem tartottam attól, hogy nem tudunk gólt szerezni a fordulás után, és a lányokon is azt láttam, hogy nagyon elszántan mentek ki a második félidőre. Gyorsan sikerült gólt szereznünk, és már akkor érezhető volt, hogy nem lehet baj a folytatásban. A helyzetek alapján akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. " - mondta Vágó Attila, a csapat szakvezetője. Góljainkat itt is megnézhetik.

Győrben nyert a női válogatott
2013.11.23. Szombat

A magyar női labdarúgó-válogatott remek második félidei játékkal 4–1-re legyőzte Kazahsztánt a két csapat szombat délutáni győri vb-selejtezőjén.Az első félidőben a vendégek szerezték meg a vezetést, az addig több ziccert kihagyó mieink a második félidő elején a BL-győztes Jakabfi Zsanett fejese révén egyenlítettek, és nem egészen negyedóra alatt további három góllal eldöntötték a meccset. Kulcsembernek bizonyult a szünetben becserélt Kaján Zsanett: a 17 éves csatár az 50. és az 56. perc között adott két gólpasszt, valamint lőtt egy gólt.

15 órakor a női válogatott a stadionban
A kazahok elleni vb-selejtező előtt új egyenkosztümben álltak a kamera elé a női válogatott tagjai - írja az mlsz.hu. A női válogatott szerdán utazott el Győrbe, a szombati, kazahok elleni vb-selejtező helyszínére, ahol a kemény edzések mellett egy könnyedebb, de a lányok számára még kevésbé ismert programot is szervezett a csapatnak a stáb: a játékosok műtermi fotózáson vettek részt. A fényképezkedés apropóját az adta, hogy nemrégiben elkészült a válogatott egyenkosztüme, ami általános tetszést aratott a válogatott tagjainál, mindenki szívesen viseli a sötétkék és fehér színösszetételű "egyenruhát", és természetesen örömmel tettek eleget a fotózásra való felkérésnek.  A válogatott szombaton 15 órakor lép pályára a kazahok ellen az ETO Parkban, a mérkőzésre ingyenes a belépés. (Forrás: www.mlsz.hu)
Szombaton Győrben a női válogatott
2013.11.21. Csütörtök

Az osztrákoktól elszenvedett vereség (0-3) és a bolgárok elleni magabiztos győzelem (4-0) után Vágó Attila együttese szombaton 15 órától a győri ETO Parkban Kazahsztán válogatottját fogadja harmadik világbajnoki selejtezőjén. Ellenfelünk négy meccsen van túl, a finnektől (0-2) és a franciáktól (0-4) elszenvedett hazai vereségek után 1-1-es döntetlent játszott Bulgáriában, majd szoros meccsen 1-0-ra kapott ki Finnországban, így egy ponttal a csoport ötödik helyén áll. A magyar válogatott szerdán utazott el Győrbe, Vágó Attila délután tartotta meg első edzését a keret tagjainak. A szombaton 15 órakor kezdődő találkozóra ingyenes a belépés.

Második helyen az U15-ös lánycsapatunk
2013.11.19. Kedd

Rangadót játszott női csapatunk az U15-ös bajnokság nyugati csoportjában. Bár az első félidőben még vezettünk, a jó erőkből álló vendégcsapat Bátorfi mesterhármasával fordítani tudott. Az ETO még döntetlennél a második játékrészben számos helyzetet dolgozott ki, de ezek kimaradtak, és a vendégek egy szerencsés góllal végül elvitték a pontokat. Az edzők véleménye szerint sok ilyen mérkőzésre volna szüksége ennek a korosztálynak. A mieink a tabellát a második helyen zárták csoportjukban.

Rangadót játszanak az U15-ös lányok
2013.11.15. Péntek

Öt forduló után két 100%-os csapat szerepel a női labdarúgó U15-ös bajnokság nyugati csoportjában. Ez a két csapat - az ETO és a Haladás - ma délután 2 órakor éppen egymás ellen játszik Győrött. A mieinknek 56-1, a szombathelyieknek 47-2 a gólaránya. A vasiak a Gyirmót ellen legutóbb 1-0-ra nyertek, a többi csapatnak viszont legalább 10-10 gólt lőttek. A mieink éppen a Gyirmót elleni 7-0-ás sikerrel fejezték be a múlt hetet. Ezzel a jegyzőkönyvvel még adósok vagyunk.

Női válogatott meccs az ETO Parkban

Jövő héten szombaton Győrben játszik világbajnoki selejtezőt női labdarúgó válogatottunk. A Magyarország - Kazahsztán mérkőzés november 23-án 15 órakor kezdődik.  A találkozóra a belépés ingyenes - ugyanakkor jegy kell hozzá. Azok a sportegyesületek, iskolai csoportok, baráti társaságok, akik 5-nél több jegyet igényelnének, kérjük jelezzék e-mailben a jegy@eto.hu e-mail címre, és ők a mérkőzés előtt a hazai jegypénztáraknál átvehetik a belépőket.

1   2   3   következő
JEGYINFÓ

Belépőket elővételben az interneten keresztül, vagy az ETO Park Szurkolói boltjában, a Látogatóközpont/Tourinform, Győr, Baross G. út 21 szám alatt(Tel:+36/ 311-771, e-mail: gyor@tourinform.hu), a Vörössipkás úton a Szefi Szervízben és a Korvin úton a Meló Diák irodában válthatnak az érdeklődők.
Szurkóli adatok formanyomtatvány. Célszerű előre kitölteni!